ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ

Оптові поставки вагонними нормами вугілля марки Д до станції призначення,
оптово - роздрібна мережа складів вугілля марки Д

Доставка вагонными партиями угля

ВАГОННІ ПОСТАВКИ

Доставка вагонними партіями до залізничної станції найближчої до замовника.

Оптово-розничная доставка угля

Оптово-роздрібна доставка

Оптово-роздрібна доставка по Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях.

Фасованный уголь

Фасовка

Фасовка в мішки в наявності і під замовлення по 25 і 50 кг. Точна вага.

Хороший уголь

ЄТПК – ЄВРОПЕЙСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ є офіційним партнером вугледобувної компанії АТ «КАРАЖИРА ЛТД», яка знаходиться в Казахстані.

ЄТПК пропонує кам’яне вугілля марки Д відмінною рисою якого є чорно-сірий колір з металевим антрацитовим блиском і велика теплотворна здатність. Це природне екологічне паливо, яке приносить у ваш будинок тепло і затишок. Наше вугілля горить не спікаючись, без кіптяви, не засмічує димохід. Вигорає без залишку, віддаючи всього себе для вашого тепла і комфорту, залишаючи лише незначну кількість попелу.

Наше вугілля має низький показник сірки (близько 0,3%), малозольне, тому екологічно чисте, не виділяє сторонніх, шкідливих запахів. Воно ідеально підходить для використання в побуті і комунальній сфері. Область його застосування дуже широка- від приватних домоволодінь до дитячих садків, шкіл, приватних підприємств і великих котелень.

За такими показниками як час горіння, відсутність шкідливих викидів, мала кількість відходів наше вугілля не має собі рівних і тому використовується в країнах Європи – Німеччина, Угорщина, Польща, Австрія …

Якість нашого вугілля визначається чинним Стандартом – СТ ТОО 246-1917-27-12-02-2012 «Продукція вугільна для побутових потреб населення, виробництва будівельних матеріалів, шарового і пилоподібного спалювання».

Технічний аналіз проб всіх видів випробування виконуються в акредитованій лабораторії. Атестат акредитації KZ.І.07.0722 від 12 березня 2010 року.

АТ «Каражира ЛТД» розробило і впровадило систему якості МС ІСО 9001: 2008 (сертифікат №F00000110-1 від 23.05.2011, виданий Orion Registrar, Inc.США), що забезпечує конкурентоспроможність вугільної продукції у Світовій організації торгівлі.

ЄТПК '2019